С гордост споделяме, че наши ученици бяха отличени с грамоти за участието си в Първия училищен конкурс за ученици със специални образователни потребности на тема „Животните – мои приятели“, организиран от Трето основно училище „Д-р Петър Берон“ – гр. Монтана.
Конкурсът е част от инициативата „Училище за всички“ и има за цел да насърчи творческата изява, самоизразяването и увереността на учениците със специални образователни потребности, като същевременно възпитава хуманно отношение, грижа и уважение към животните.
Нашите ученици се представиха достойно и получиха:
1 грамота за рисунка
4 грамоти за фотография
Поздравяваме участниците за техния талант, старание и вдъхновение! Благодарим на организаторите за възможността децата да покажат своите способности и творчески потенциал.
Желаем на всички участници още много успехи, смели мечти и нови творчески предизвикателства!
You must be logged in to post a comment.