Начало

  • ВСЯКО ДЕТЕ ИМА ТАЛАНТ, КОЙТО ЗАСЛУЖАВА ДА БЪДЕ ЗАБЕЛЯЗАН
    С гордост споделяме, че наши ученици бяха отличени с грамоти за участието си в Първия училищен конкурс за ученици със специални образователни потребности на тема „Животните – мои приятели“, организиран от Трето основно училище „Д-р Петър Берон“ – гр. Монтана.
    Конкурсът е част от инициативата „Училище за всички“ и има за цел да насърчи творческата изява, самоизразяването и увереността на учениците със специални образователни потребности, като същевременно възпитава хуманно отношение, грижа и уважение към животните.
    Нашите ученици се представиха достойно и получиха:
     1 грамота за рисунка
     4 грамоти за фотография
    Поздравяваме участниците за техния талант, старание и вдъхновение! Благодарим на организаторите за възможността децата да покажат своите способности и творчески потенциал.
    Желаем на всички участници още много успехи, смели мечти и нови творчески предизвикателства!