Първият училищен звънец вече е спомен: Първокласниците от ОУ „Братя Миладинови“ завършиха успешно учебната година!
С много вълнение и усмивки, най-малките възпитаници на училището отпразнуваха успешното завършване на първата си и най-важна учебна година. Изминалите месеци бяха изпълнени с предизвикателства, но под грижите на своя класен ръководител Веляна Нарова и учителя в ЦОУД – Мими Иванова, децата изминаха вдъхновяващ път – от плахите първи стъпки в класната стая до уверено четене, писане и смятане. Екипът на ОУ „Братя Миладинови“ пожелава на своите първокласници незабравимо и слънчево лято, изпълнено с игри и нови приятелства! До нови срещи през септември, вече като горди второкласници!







You must be logged in to post a comment.