ЗАВЪРШВАНЕ НА II КЛАС

Учениците от IIА клас, под ръководството на своя класен ръководител г-жа А. Атанасова и учител ЦОУД г-жа М. Иванова отпразнуваха успешното завършване на учебната година. С много усмивки, радост и гордост си пожелахме весела ваканция и нови успехи. Специални поздравления отправихме  към Николас Николаев, който за поредна година завърши учебната година с пълно отличие. Пожелаваме му още много бъдещи постижения и вдъхновения!