🎓✨ С много усмивки, вълнение и незабравими емоции учениците от IIIA клас при ОУ „Братя Миладинови“ – Русе изпратиха своята учебна година!
Годината беше изпълнена с нови знания, приятелства, успехи и безброй красиви моменти. Малките ученици пораснаха, станаха по-уверени, по-отговорни и доказаха, че с труд и желание могат да постигнат всичко.
Сърдечни благодарности към г-жа Нели Пенчева и г-жа Радостина Иванова за търпението, грижите, вдъхновението и всеотдайността през цялата учебна година. Благодарение на тях децата учеха с желание и увереност, а училището се превърна във втори дом.
Поздравления за всички ученици от IIIA клас за положения труд, отличните резултати и усмивките, с които изпълваха училищните коридори!
Пожелаваме ви весела ваканция, много игри, слънчеви дни и незабравимо лято! ☀️📚🌈
До нови срещи през следващата учебна година! ❤️






You must be logged in to post a comment.