Класни ръководители

Първи „А“ клас                 Класен ръководител г-жа Нели Пенчева

                                                Учител ЦОУД –  г-жа Петя Калчева

                                                Класна стая – № 30, Занималня – стая № 30

Първи „Б“ клас                 Класен ръководител г-жа Венелина Венкова

                                              Учител ЦОУД – г-жа Петя Калчева

                                                Класна стая – № 31, Занималня – стая № 30

Втори „А“ клас                  Класен ръководител г-н Полина Лукова

                                              Учител ЦОУД – г-н Павел Пенчев

                                                Класна стая – № 19, Занималня – стая № 19

Втори „Б“ клас                   Класен ръководител г-жа Екатерина Милановаа

                                            Учител ЦОУД – г-н Павел Пенчев

                                                Класна стая – № 20, Занималня – стая № 20

Трети „А“ клас                  Класен ръководител г-жа Веляна Нарова

                                              Учител ЦОУД – г-жа Татяна Костова

                                                Класна стая – № 18, Занималня – стая № 19

Трети „Б“ клас                  Класен ръководител г-жа Миглена Ковачева

                                            Учител ЦОУД – г-жа Радостина Иванова

                                                Класна стая – № 18, Занималня – стая № 18

Четвърти „А“ клас            Класен ръководител г-жа Сузана Чавдарова

                                            Учител ЦОУД – г-жа Мими Иванова

                                                Класна стая – № 36, Занималня – стая № 36

Четвърти „Б“ клас            Класен ръководител г-жа Дилек Гаваз

                                            Учител ЦОУД – г-жа Мими Иванова

                                                Класна стая – № 36, Занималня – стая № 36

Пети „А“ клас                    Класен ръководител г-н Крум Крумов

                                              Учител ЦОУД – г-жа Николинка Маринова

                                                Класна стая – № 37, Занималня – стая № 37

Шести „А“ клас                    Класен ръководител г-жа Калина Димитрова

                                              Учител ЦОУД – г-жа Валерия Лефтерова

                                                Класна стая – № 3, Занималня – стая № 3

Седми „А“ клас                 Класен ръководител г-н Здравко Петров

                                            Учител ЦОУД – г-жа Снежина Рибчева

                                                Класна стая № 3, Занималня – стая № 3

Седми „Б“ клас                 Класен ръководител г-н Борислав Чаушев

                                          Учител ЦОУД – г-жа Снежина Рибчева

                                                Класна стая № 1, Занималня –  стая № 3