„Но… стига ми тая награда –
да каже нявга народът:
умря сиромах за правда,
за правда и за свобода…“
Учениците от VIА клас се поклониха пред паметта на Христо Ботев и хилядите знайни и незнайни воини, като поднесоха цветя пред Мемориала на войните за национално обединение.






You must be logged in to post a comment.