Днес учениците от IIIA и IIIБ клас с класни ръководители Нели Пенчева и Цветелина Цонева почистиха училищния двор и около училището.
Само за броени минути третокласниците събраха разпилените хартийки, пластмасови опаковки и кенчета, като доказаха, че голямата промяна започва с малки стъпки. С делата си учениците показаха на всички нас какво означава да обичаш и да пазиш природата.
Благодарим ви, скъпи третокласници за трудолюбието и за чудесния пример, който дадохте на цялото училище!
Гордеем се с вас!






You must be logged in to post a comment.