По случай Международния ден на детската книга и под ръководството на своята учителка по български език и литература – г-жа Гергана Георгиева, ученици от прогимназиален етап от ОУ „Братя Миладинови“ се включиха в традиционното Априлско състезание на платформата „Книговище“.
В предизвикателството участваха петокласничките Мария Ангелова, Мариана Стоянова, Стела Милкова, Мия Димитрова и Симона Филипова, подкрепени от двама шестокласници – Ивайло Енчев от VIA клас и Юмер Абазов от VIБ клас.
Заедно, като отбор, децата се справиха отлично, решавайки въпросници всеки ден в рамките на 1 месец, и се класираха на първо място в България в своята възрастова група! Ивайло Енчев постигна най-много точки и най-висок процент верни отговори за отбора, а Мариана Стоянова успя да реши най-много въпросници.
Честито на нашите прекрасни ученици за огромния успех!






You must be logged in to post a comment.