ЧЕСТИТО ЗАВЪРШВАНЕ ТРЕТОКЛАСНИЦИ!

Днес учениците от IIIБ клас с класен ръководител Цветелина Цонева и учител ЦОУД Радостина Иванова отпразнуваха последния учебен ден!

Още една вълнуваща, изпълнена с предизвикателства и нови знания учебна година е вече в историята! Нашите прекрасни ученици прекрачиха прага на успешното завършване и го направиха по най-хубавия начин – с много усмивки, вълнуващо тържество и споделени моменти.
С песни, стихове и малко вълнение децата показаха колко много са пораснали през изминалите месеци. А след официалната част дойде време и за най-сладката изненада – празнична почерпка, придружена с много танци, игри и весел смях.
Сега предстои най-хубавото време – слънчево, безгрижно и незабравимо лято! Пожелаваме на всички деца весели игри, нови приключения и презареждащи летни дни.
Смело напред към IV клас! Прекрасна ваканция! 🙂